star tv logo png

Star TV HD Canlı Yayın

Almanya Server | Türkiye Server

Star TV Doğuş Medya grubunun ulusal televizyon kanalıdır.Ülkemizde kurulan ilk özel televizyon kanalarından biridir.İzleyicileri tarafından son derece popüler olan bir televizyon kanalıdır.Son yıllarda özellikle dizileriyle ön plana çıkmaktadır.Dizileri izleyiciler tarafından büyük ilgiyle takip edilmektedir.Popüler dizileri arasında yüksek reyting oranlarına çıkan yapımlar vardır.Star televizyonu sadece dizileriyle değil sabah kuşağında bayanlar için hazırlanan yapımlarıylada ön plana çıkmaktadır.Bu yapımlar özellikle ev kadınları tarafın yoğun bir ilgiyle takip edilmektedir.

Startv yayınlarına ,birçok platform üzerinden devam etmektedir.Ulusal yayın kategorisinde bulunması hasebiyle genişbir izleyici kitlesine sahiptir.Televizyon Kanalının yayınlarını Türksat ve diğer dijital yayın platformlarından ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.Star TV Son yıllarda dijital web yayıncılığının popüler olan birçok platformda yayınları vardır.TV Kanalın başlıca popüler yayınları arasında komedi programı olan çok güzel hareketler yapımı vardır bunun yanında son günlerde izleyiciler tarfından ilgiyle takip edilen Yalı Çapkını diziside yer almaktadır.

startv’nin yayınları bizimde sitemizde ulusal yayın kategorisinde yer almaktadır.Yayınları kendi stream sunucumuz tarafından 24 saat kesintisiz olarak yayınlanmaktadır.HD kalitesindeki yayınlar kesintisiz olarak izleyicilerimize sunulmaktadır.Yayınlanan kanal hakkında görüş ve önerilerinizi lütfen iletişim bölümünden bize eposta adresimizden bildiriniz.Bize soru ,görüş ve önerilerinizi eposta adresimizden iletebilirsiniz.

Start TV, drama dizileri, realite şovları ve eğlence programları dahil olmak üzere çeşitli programlar sunan bir Türk televizyon kanalıdır. Geçmişte Start TV’de yayınlanan popüler dizilerden bazıları arasında Osmanlı İmparatorluğu’nda geçen tarihi bir drama olan “Muhteşem Yüzyıl” ve “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yer alıyor.Şu anda yayınlanmakta olan drama dizisi hakkında en güncel bilgiler için her zaman Start TV web sitesini veya diğer güvenilir kaynakları kontrol etmeniz önerilir.Start TV müzik ve moda gibi belirli ilgi alanlarına odaklanan realite programları yayınladı. Örneğin “O Ses Türkiye”, yarışmacıların en iyi şarkıcı olmak için yarıştığı bir şarkı yarışmasıdır.

Bu programda yarışmacılara koçluk yapan ve performanslarını değerlendiren ünlü jüri üyeleri yer alıyor. Start TV ayrıca, Türkiye’de yeni müzikal yeteneklerin keşfedilmesine ve tanıtılmasına odaklanan “Türkiye’nin Yıldızları” programını da yayınladı. Moda açısından Start TV, popüler moda tasarımı yarışma programının bir versiyonu olan “Project Runway Türkiye”yi yayınladı. Bu gösteride tasarımcılar en iyi giysi tasarımlarını yaratmak için birbirleriyle yarışıyor. Modellik, güzellik ve stil gibi konulara odaklanan modayla ilgili şovlar da var.

ilk Yorum Yazan Siz Olun “Star TV HD Canlı Yayın”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz inceleme Yok