ntv logo png

NTV HD Canlı Yayın

Etiketler : ,
NTV Nergis Televizyonu Doğuş Medya Grubuna iat televizyon kanalı.Türkiye’de ulusal haber kanalı kategorisinde yayınlarını gerçekleştiren haber kanalı.Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalıdır.NTV objektif ve tarafsız yayınlarıyla geniş bir izleyici kitelesine sahiptir.Tarafsız olması haber programlarının popüler olmnasında önemli bir etkendir.Günümüzde haber kanaları ikiye ayrılmış durumda.Bir kısım medya iktidarı desteklerken,bir klısım medyada muhalefet taraftarı yayınlar yapmaktadır.İşte NTV bu noktada tarafsız ve ilkeli bir duruş sergilemektedir.

Kanalın en popüler olduğu haber ve halk tarafından tanınan yorumcuların katıldığı tartışma programlarıdır.Son yıllarda popüler olan bu tartışma programları Kanalda sık sık yayınlanmaktadır.Kanalda yayınlanan diğer programlar ise her saat başı haberler,spor haberleri,sağlık ve ekonomi programları yer almaktadır.

Sitemizde Nergis televizyonu haber kategorisinde yer almaktadır.Yayınlarımız kendi stream sunucumuzda izleyicilere ulaşmaktadır.Yayınlarımız web sitemizde HD kalitesinde ve kesintisiz olarak sunulmaktadır.Kanal hakkında her türlü görüş ve önerilerinizi iletişim bölümünden bize gönderebilirsiniz.

Add a review

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. mhparlak

    Haber Kanalı

    10,0 rating